Тимошенко поскаржиться Ющенку на Шаповала

Субота, 18 серпня 2007, 14:32

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що її блок оскаржуватиме в окружному адміністративному суді відмову ЦВК реєструвати ініціативну групу щодо референдуму про зміни до Конституції.

Про це в суботу повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

"Ми вже підготували позовну заяву до суду. Ми підемо буквально сьогодні з цим позовом до суду і розраховуємо, що Окружний адміністративний суд, який тільки створений, здатний працювати на боці людей", - наголосила Тимошенко.

Вона також підкреслила, що її блок проситиме суд розглянути їхнє звернення позачергово.

"Ми сподіваємося, що після рішення суду ми змусимо продажну, кишенькову частину ЦВК зареєструвати групи і проводити референдум щодо Конституції разом з достроковими виборами", - заявила Тимошенко.

Вона також має намір ініціювати зустріч з президентом Віктором Ющенком щодо цього питання.

"Мене дуже здивувала позиція наших партнерів "Нашої України", які абсолютно чітко скоординувалися з Партією регіонів і цій справі...", - сказала вона і повідомила, що перед ініціюванням референдуму проводила консультації з главою секретаріату президента Віктором Балогою і не знайшла жодного заперечення.

"Мене здивувала позиція "Нашої України", і я хочу якомога скоріше ініціювати зустріч з президентом Віктором Ющенком, обговорити з ним цей факт і зрозуміти, чи це руйнація домовленостей, чи просто ситуативний відступ окремих чиновників від стратегії реформування країни", - зазначила вона.

"Для мене дуже важливо отримати відповідь президента на ті обставини, які відбулися. Хочеться вважати, що це прикра тактична помилка", - наголосила Тимошенко.

Як відомо, за реєстрацію ініціативних груп, зокрема не голосували голова ЦВК Володимир Шаповал і член ЦВК від "Нашої України" Андрій Магера.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування