Ющенку шкода, що виборча кампанія пахне "нафталіном"

Понеділок, 20 серпня 2007, 13:18

Президент Віктор Ющенко виступає проти створення широкої коаліції між Партією регіонів і частиною "помаранчевих" у майбутньому парламенті.

"Я не вітаю ніяке часткове приєднання будь-кого і до когось", - сказав Ющенко на прес-конференції у понеділок, відповідаючи на питання щодо можливості часткового входження "Нашої України" – "Народної Самооборони" до коаліції з Партією регіонів.

"Я не великий оптиміст у цій моделі майбутньої конфігурації", - додав він.

Водночас президент зазначив, що "треба думати, крім того – хто з ким об’єднується, ще - навколо чого".

"Я переконаний, що помилка, яка була допущена у попередньому році Партією регіонів, полягала в тому, що вона щиро і відкрито не підтримала Універсал національної єдності, по суті відкликала свої підписи", - сказав він.

Зараз, на думку президента, "сили (помаранчевого і біло-блакитного табору) складаються 50 на 50".

"Якщо якась сила, подібно до попередньої коаліції в парламенті, спробує так себе поводити, як вона себе поводила – брутально, через корупцію, дискредитацію та ігнорування наявності опозиції в залі – та політика не матиме жодної перспективи", - сказав Ющенко.

Він також порадив всім політичним силам, які беруть участь у виборах, не будувати свою кампанію на дискредитації опонентів.

"Не сипте попелу на голови своїх опонентів.... Ставте за мету загальнонаціональні пріоритети", - сказав Ющенко.

"На жаль, цього дуже бракує нинішній виборчій кампанії. Мене засмучує те, що виборча кампанія ведеться або на спекуляціях, або на протистоянні когось з кимось. Думаю, що це рудименти старої політики. Тут дуже багато нафталіну і його запаху... Ми повинні змагатися у програмах, в ідеях", - додав він.
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!