У Тернополі безкоштовно кататимуть у транспорті пасажирів у вишиванках

Четвер, 23 серпня 2007, 10:36

У Тернополі впродовж чотирьох днів пасажири у вишиванках їздитимуть усім громадським транспортом безкоштовно.

За словами начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського, відповідний меморандум перевізники підписали з міською радою.

“Вони охоче пристали на ідею міського голови. Чимало водіїв навіть сказали, що самі у ці дні замість уніформи одягнуть вишиванки”, - розповів Мединський, повідомляє УНІАН.

За його словами, безкоштовно людей у національних одностроях перевозитимуть 24-26 серпня з нагоди Дня незалежності, а також на День міста 28 серпня.

Він зауважив, що збитків перевізникам не компенсовуватимуть, ця акція буде їхньою спонсорського допомогою місту.

Скільки саме доведеться перевезти людей безкоштовно, в управлінні точно вказати не можуть.

“Ми хочемо, щоб людьми у вишиванках були заповнені усі маршрутки і тролейбуси. Також безкоштовний буде проїзд для тих, хто матиме одяг із символікою міста”, - сказав Мединський.

Він пообіцяв, що така акція буде проводитися і наступного року. “Це дуже хороша ідея, і вона не вмре. Я думаю, ми вже будемо старенькими, а ця традиція залишиться”, - припустив він.

Мединський не виключив, що подібні акції перевізники спільно з мерією влаштовуватимуть і в інші свята, скажімо, на Новий рік людей у костюмах Діда Мороза також перевозитимуть безкоштовно.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!