Луценко на ринку влаштував шоу з м'ясом Януковича

Четвер, 23 серпня 2007, 11:57

Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко особисто вирішив переконатися, чи дійсно на українських ринках є в продажу обіцяне урядом Віктора Януковича м'ясо за ціною 12 грн. за кілограм.

Із цією метою Луценко зранку у четвер відвідав центральний ринок Харкова і придбав там за 12 грн. 400 грамів яловичини, а також ще кілограм – за 28 грн., повідомляє Обком із посиланням на УНІАН.

Після цього, звертаючись до присутніх на ринку людей, які підійшли до нього, Луценко сказав:

"От вам м'ясо за 12 гривень (продемонструвавши придбані ним 400 грамів яловичини), а от вам кілограм за 28 гривень (показавши пакет з кілограмом придбаного м'яса)".

У розмові з покупцями ринку Луценко сказав: "Це ціна брехні Януковича, який не вміє ніколи виконувати обіцянок: ні підняти пенсії, ні знизити житлово-комунальні тарифи, ні зменшити ціну на м'ясо, як було легендарно обіцяно і рекламувалося в роликах Партії регіонів".

Звертаючись до людей, Луценко зазначив: "Я харків'ян прошу зробити одну річ: от хто знайде на харківському базарі легендарне м'ясо Януковича за 12 грн. за кілограм, голосуйте за нього".

Після закінчення розмови з покупцями і продавцями ринку Луценко віддав придбане ним м'ясо жінці похилого віку, яка сиділа біля входу на ринок і просила милостиню.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування