Кучма не давав Волкову свого прізвища

Субота, 25 серпня 2007, 16:20

Колишній президент Леонід Кучма заявляє, що не давав своєї згоди організаторам блоку "КУЧМА" на використання такої абревіатури.

Про це він сказав в інтерв`ю журналу "Профіль", оновлений випуск якого вийшов у суботу.

Зокрема, на запитання про відношення до блоку "КУЧМА", екс-президент зазначив: "Я категорично проти цього і згоди своєї не давав".

Як розповів Кучма, ініціатори створення блоку дзвонили йому і запитували, на що він їм відповів: "Хлопці, я закінчив свою президентську каденцію і у велику політику не повернуся, тим більше що я не раз про це говорив". На це організатори блоку відповіли, що їм його згода і не потрібна: "Мовляв, хіба мало є людей з прізвищем Кучма?!".

Кажучи про перспективу створення після виборів широкої коаліції, Кучма заявив, що виступає за широку коаліцію, але за однієї умови: у ній повинні залишитися комуністи і соціалісти.

Блок "КУЧМА" створили дві партії, - "Союз" і "Центр". Абревіатуру "КУЧМА" члени блоку розшифровують як Конституція, Україна, Честь, Мир і Антифашизм.

У прес-службі партії "Союз" УНІАН 10 серпня повідомляли, що Кучма дав дозвіл на використання такої абревіатури. До першої п’ятірки виборчого списку блоку увійшли Олександр Волков, Олександр Задорожний, Лев Миримський, Віктор Головко, Віктор Розвадовський.

УНІАНpowered by lun.ua