Янукович і К° завзято зберігають таємницю про свої доходи

1 перегляд
Понеділок, 27 серпня 2007, 10:33

Прем'єр-міністр Віктор Янукович, віце-прем'єри і чотири міністри дотепер не опублікували декларації про свої доходи, не дивлячись на численні обіцянки й в ігнорування закону про боротьбу з корупцією.

Ще навесні, як і передбачається законом, дані про доходи опублікували президент і 15 міністрів уряду, пише газета "Дело".

Видання відзначає, що неодноразово звертало увагу на цю проблему ще на початку літа, "але ніхто так і не відреагував". Два місяці потому ситуація не змінилася, йдеться у статті.

У приймальні Януковича журналіста "відіслали до його прес-секретаря Дениса Іванеска, але той навіть не захотів спілкуватися на цю тему".

Не допомогла і народний депутат і соратник Януковича Ганна Герман: "Я не хочу займатися не своєю роботою".

Інший партійний соратник прем'єра Михайло Чечетов припустив, що працівники апарата Кабміну не можуть обнародувати декларацію прем'єр-міністра в зв'язку з катастрофічною нестачею часу.

"Графік поїздок досить щільний, люди не встигають виконувати всіх покладених на них функцій", - сказав "регіонал".

На думку Чечетова, другою причиною є проведення дострокових виборів у парламент: "Я давно казав, що вибори не будуть сприяти нормальній роботі багатьох держустанов".

У той же час прес-секретар першого віце-прем'єра Віталій Лук'яненко говорить, що громадськість зможе ознайомитися з доходами Миколи Азарова наступного тижня.

"Повне дежавю, оскільки цю фразу Лук'яненко говорив журналісту видання ще в червні", - відзначає газета.

У тому, що віце-прем'єр Андрій Клюєв не повинен публікувати дані про свої доходи, як і раніше упевнена і його прес-секретар Оксана Пташко.

У прес-службі віце-прем'єра Олександра Кузьмука повідомили, що чиновник подавав декларацію у відділ кадрів Кабміну при призначенні на посаду. Однак, з якої причини документ не був обнародуваний, прес-служба не знає.

Схожі заяви пролунали й у відомствах Василя Цушка і Юрія Мельника. Одержати інформацію про доходи інших міністрів не вдалося.

Не виконавши важливий пункт антикорупційного законодавства, уряд проте декларує боротьбу з корупцією. Відповідний план містить програма "На шляху до доброчестності".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua