На виборах буде мінімум 19 партій, але жодної Сердючки

Понеділок, 27 серпня 2007, 11:01

Центральна виборча комісія зареєструвала виборчі списки 19 з 24 політичних сил, які подали свої документи до ЦВК для участі у парламентських виборах.

Списки решти претендентів на участь у виборах комісія має розглянути до другого вересня, повідомляє Німецька хвиля.

У неділю ЦВК зареєструвала кандидатів від "Блоку партій пенсіонерів України" та виборчого блоку політичних партій "КУЧМА".

Водночас комісія одноголосно відмовилася реєструвати блок "Вільні демократичні вибори за народ України", оскільки він сплатив лише частину встановленої законом грошової застави й подав на розгляд комісії відмінний від затвердженого з’їздом список кандидатів.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, на сьогодні на розгляді знаходяться документи 4 політичних партій і блоків: Християнського блоку, Партії Реабілітації народу України, Всеукраїнської партії трудящих і Громадянської партії "ПОРА".

Загальна кількість включених до виборчих списків усіх 24 політичних сил, що подали відповідні документи до ЦВК, становить 5705 осіб.

Станом на 9.00 27 серпня зареєстровано 4338 кандидатів у депутати від 19 політичних партій і виборчих блоків.

Тим часом блок "За своїх!", очолюваний Андрієм Данилком (Вєрка Сердючка), так і не подав свої виборчі списки до ЦВК.

За словами лідера Ліберально-демократичної партії Ігоря Душина, після довгих коливань Андрій відмовився від участі в передвиборній кампанії.

"Ні, він не побоявся програти, а просто утримався, вважав це несвоєчасним і не своїм", - сказав Душин, повідомляє газета "Сегодня".

Як відомо, 25 серпня збіг кінцевий термін, коли партії і блоки могли подати свої списки до ЦВК для участі у виборах.

У минулих парламентських виборах 2006 року брали участь 45 партій та блоків.powered by lun.ua