Партія регіонів скаржиться на "нахабний тиск" секретаріату президента і СБУ

Понеділок, 27 серпня 2007, 14:36

Народний депутат, голова Київської міської партійної організації ПР Василь Горбаль заявляє про "нахабний адміністративний тиск" на Партію регіонів.

Як повідомляє сайт партії, 24 серпня співробітники секретаріату президента "зажадали від Горбаля негайно забрати партійну рекламу регіоналів з центральних вулиць столиці".

"У той же день представники Служби безпеки України вчинили напад на дирижаблі з партійною символікою, перерізавши канати", - йдеться в повідомленні.

"Уже починаючи з раннього ранку, на мій телефон обрушився, без перебільшення, цілий шквал дзвоників. Дзвонили від керівника столичного виборчого штабу Блоку "НУ-НС" Борисова, а ще - із секретаріату президента. І в тім, і в іншому випадку вимога була однаковою – якнайшвидше зняти нашу рекламу", - заявив Горбаль в інтерв'ю партійному сайту.

"Дзвінки надходили цілий день, і, зрештою, вже в районі 20.00 до нас звернувся представник невідомої компанії, що заявив, що наша реклама все-таки буде знята, причому без будь-яких офіційних дозволів. Тобто, іншими словами, планувалося усе зробити абсолютно незаконним чином", - відзначив він.

Крім того, за словами Горбаля, невідомий, представившись співробітником СБУ, "у категоричному тоні зажадав на час виступу президента негайно опустити дирижабль, розміщений біля готелю "Україна".

Також керівник київської ПР привів "приклади морального тиску на партійних активістів".

"Біля метро "Дорогожичі" до групи прихильників Партії регіонів, що стояли з біло-синіми прапорами, на іномарці синього кольору під'їхали невідомі, дістали пістолети і, загрожуючи фізичною розправою, відібрали партійні прапори. Після цього незнайомці спішно ретирувалися з місця подій", - заявив екс-депутат.

Горбаль має намір звернутися в правоохоронні органи з заявою про встановлення і притягнення до відповідальності осіб, що переступили закон.powered by lun.ua