"Найвпливовіший" Лазаренко потягне ЦВК в європейський суд

Понеділок, 27 серпня 2007, 18:39

Центральна виборча комісія спростовує заяву президії політради партії "Громада" про небажання ЦВК реєструвати лідера партії Павла Лазаренка кандидатом у народні депутати.

"ЦВК фізично не могла розглянути документи ні від ВО "Громада", ні від Павла Лазаренка особисто, бо ніяких документів до Центрвиборчкому не подавалося", - заявили у прес-службі ЦВК.

"Звинувачення з боку партії "Громада" на адресу ЦВК – це суцільні нісенітниці", - додали у Центрвиборчкомі.

Представник прес-служби ЦВК наголосив на відсутності "самого факту подання відповідних документів".

Як відомо, у понеділок партія "Громада" заявила про відмову від участі в позачергових парламентських виборах "на знак протесту проти небажання ЦВК реєструвати кандидатом у народні депутати свого лідера, екс-прем'єра Лазаренка".

У заяві президії політради партії наголошувалося на відсутності "жодної юридичної причини для відмови Лазаренку у праві бути зареєстрованим кандидатом у народні депутати".

"Ми переконані, що справжня причина відмови з боку ЦВК у реєстрації лідера "Громади" кандидатом у народні депутати полягає у небажанні допустити повернення до активної політичної діяльності на загальнонаціональному рівні одного з найвпливовіших опозиційних політиків, який користується найбільшою підтримкою виборців у Придніпров‘ї – регіоні, який здатен дати поштовх процесу політичного єднання України", - йшлося в заяві.

"Саме Павло Лазаренко є тим політиком, чия поява в Україні могла б радикально змінити післявиборну ситуацію у державі", - зазначала партія.

Партія закликала спостерігачів ОБСЄ, представників ПАРЄ звернути увагу на порушення прав виборців у процесі підготовки до проведення позачергових парламентських виборів.
powered by lun.ua