Луценко викликає Януковича на "дуель", а Тимошенко хоче зв'язати на сім років

Понеділок, 27 серпня 2007, 20:16

Лідер блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрій Луценко заявляє про готовність його сили підписати довгостроковий договір про співпрацю з БЮТ.

"Ми маємо єдиного політичного союзника – БЮТ", - сказав Луценко в ефірі каналу 1+1.

"Звичайно, для кращої впевненості ми б хотіли підписати з БЮТ довгостроковий договір не тільки на ведення виборчої агітації, не тільки на час формування демократичної коаліції і більшості в парламенті, не тільки для формування уряду, але й на семирічний термін", - додав він.

"Адже попереду ще багато політичних баталій. І ми б хотіли щоб кожен з активістів і нашого блоку, і БЮТ знав, що це дві союзні політичні сили, які в жодному разі не повторять проблем демократії, коли вони поборювали одне одного, "протакуючи" країну", - пояснив Луценко.

За його словами, "Наша Україна – Народна самооборона" повністю готова до такого договору: "І президент, як лідер демократичних сил країни, і керівництво нашого мегаблоку виставило свої зауваження до такого договору і чекаємо тепер зустрічного слова від Юлії Тимошенко".

"Очевидно, після повернення їхнього лідера з виборчого туру з регіонів, БЮТ буде готовий до підписання такого договору", - додав він.

Крім того, Луценко ще раз закликав лідера Партії регіонів Віктора Януковича взяти участь у дебатах.

"Я хочу запросити пана Януковича до дебатів, прозорих, чесних, між лідерами політичних сил, між першими номерами списків, які точно потраплять до ВР. Щоб виборці могли визначитися: де безвідповідальні обіцяльники, а де люди, які, можливо, менше обіцяють, але виконують свої слова", - сказав він.

"Закликаю Януковича особисто відповісти на цей виклик і прийти на дебати, які будуть надзвичайно важливими для виборців", - додав Луценко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua