Симоненко налетів на Ющенка за подвійну арифметику

Вівторок, 28 серпня 2007, 12:41

Лідер Компартії Петро Симоненко звинувачує президента Віктора Ющенка у спробах збільшити кількість механізмів для фальсифікації результатів дострокових виборів.

"Президент Віктор Ющенко щодня намагається збільшити кількість механізмів для фальсифікації дострокових виборів", - сказав Симоненко у Керчі, коментуючи звернення президента до КС щодо визнання неконституційними положень закону про вибори народних депутатів.

"Як можна вносити зміни до закону, згідно з яким вже відбуваються вибори, яких рішень у цьому зв'язку ми можемо чекати від Конституційного Суду, роботу якого дискредитував сам Ющенко?", – запитав лідер КПУ.

Симоненко зауважив, що він розуміє "чому президент розраховує на "працездатність" Конституційного Суду, оскільки його головою не так давно стала людина близька до оточення глави секретаріату президента Віктора Балоги".

"Я хотів би нагадати президенту, що закон про вибори народних депутатів ухвалювався як компромісний документ, над яким упродовж довгих дискусій працювала робоча група і за участю президентської сторони", - зазначив лідер КПУ.

"І сам президент підписав цей закон. Тепер у розпал активної виборчої кампанії президент звертається до Конституційного Суду. Що це за подвійні стандарти?", - додав він.

Лідер комуністів також зауважив, що такі дії свідчать лише про велике бажання Ющенка запровадити подвійну арифметику під час підрахунку голосів і особливо здійснити ці маніпуляції на території західних областей України.
powered by lun.ua