Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Балога пропонує Януковичу показати товар лицем

Четвер, 30 серпня 2007, 16:12

Блок "Наша Україна – Народна самооборона" наполегливо пропонує всім учасникам виборчої кампанії взяти участь у телевізійних дебатах, аби публічно підтвердити зобов’язання виконати всі обіцянки виборцям.

Про це заявив у четвер керівник штабу Блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Віктор Балога, повідомляє прес-служба блоку.

За його словами, відкриті теледискусії між політичними гравцями, які претендують на довіру суспільства, є важливою демократичною нормою. Відмова від участі в діалогах перед телекамерами свідчитиме, принаймні, про нещирість намірів або цілковиту відсутність продуктивних ідей.

"Телебачення дає змогу, як кажуть в народі, показати товар лицем. Наш блок має достатній набір чітких тез, неспростовних аргументів і переконливих спікерів, аби плідно провести будь-який формат дебатів і виграти їх".

Балога наголосив, що і для глядачів-виборців, і для самих учасників перегонів важливо дебатувати, насамперед, із політичними конкурентами, а не ідеологічно близькими партнерами.

"Теледискусія між "Нашою Україною – Народною самообороною" та БЮТ з більшості позицій не має сенсу, оскільки платформи цих блоків подібні, і на виборах вони діють як союзники", - зауважив він.

"Для "Нашої України – Народної самооборони", насамперед, необхідно зустрітися в чесному двобої на ТБ-майданчику з Партією регіонів. Для передвиборчого спарингу це - гідний суперник, який здатний фахово, а не популістськи-галасливо, вести розмову", - заявив Балога.

Керівник штабу "Нашої України – Народної самооборони" вважає, що в майбутніх дебатах обов’язково мають взяти участь перші п’ятірки кандидатів.

Він запевнив у готовності "Нашої України – Народної самооборони" до участі у будь-якому форматі чесних дебатів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: