Симоненко лякає зірваними виборами і коаліцією з "регіонами"

Четвер, 30 серпня 2007, 18:34

Лідер Компартії Петро Симоненко не виключає, що результати позачергових виборів до Верховної Ради можуть бути не визнані і новий парламент не почне свою роботу.

"На мій погляд, поки що кампанія розвивається за критичним сценарієм. Президент Віктор Ющенко очолив, по суті справи, систему фальсифікацій виборів, тобто він узяв від свого попередника Леоніда Кучми вже створену державну систему й удосконалює її сьогодні", - сказав Симоненко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

За його словами, "впроваджуються елементи, що підсилять адміністративний тиск", зокрема головою секретаріату Віктором Балогою.

На думку Симоненка, збоку секретаріату президента "чиниться тиск і на Центральну виборчу комісію".

Водночас він упевнений, що коаліція в новому парламенті буде формуватися за участі Компартії і Партії регіонів.

"На думку всіх соціологів і політологів, мабуть, початок для створення коаліції покладений - буде формуватися коаліція за участі комуністів і Партії регіонів. За сьогоднішніми результатами опитувань громадської думки, мінімум 240 мандатів у цієї коаліції вже є", - заявив Симоненко.

Він також пригрозив, що у випадку перемоги на виборах "помаранчевих" ціна російського газу для України може скласти 300 доларів за кубометр.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування