Янукович скаржиться, що Ющенко все загальмував і дестабілізував

П'ятниця, 31 серпня 2007, 15:20

Прем`єр Віктор Янукович заявляє, що через дострокові вибори Україна втратила як мінімум рік в своєму розвитку.

Про це Янукович заявив у п’ятницю в Сімферополі на нараді з адміністративно-господарським активом Криму, повідомляє УНІАН.

Він відзначив зайве політизування ситуації в країні, яка вкрай негативно позначається на економіці держави.

"Політизування, політиканство в країні стали впливати і гальмувати економіку. Це один із головних негативних чинників", - сказав прем`єр.

При цьому він зазначив: "Ми втратили як мінімум рік у своєму розвитку".

Прем’єр заявив, що за 16 років незалежності України в країні змінилося 15 урядів, при цьому досі не встановлені нормальні відносини між інститутом президента і виконавчою владою.

На думку Януковича, більшість в парламенті України не хотіла проведення дострокових виборів, проте меншість стала диктувати більшості свої умови.

За його словами, такого немає в жодній демократичній країні. При цьому він додав, що політична верхівка ряду сил дестабілізує ситуацію не тільки в Києві, але й у регіонах, робить усе можливе, щоб дискредитувати виконавчу владу.

Прем`єр зазначив, що нинішньому Кабміну не давали нормально працювати.

"Нам вдалося попрацювати 5 місяців минулого року і три повні місяці в 2007 році, а з 2 квітня ситуація в країні повністю дестабілізована", - сказав він, маючи на увазі, що 2 квітня 2007 року президент підписав перший указ про розпуск парламенту.

Разом із тим Янукович зазначив, що дострокові вибори, призначені на 30 вересня, відбудуться. "30 вересня вони відбудуться", - сказав прем`єр.

Янукович також додав, що зараз виконавча влада займатиметься своїми прямими обов`язками, підготовкою країни до опалювального сезону, контролем за осінньо-польовими роботами і підготовкою держбюджету на 2008 рік.

"Вибори приходять і йдуть, а життя триває", - сказав прем`єр.

У робочій поїздці до Криму Януковича супроводжують, зокрема, міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, міністр палива і енергетики Юрій Бойко, міністр економіки Анатолій Кінах, міністр культури і туризму Богуцький та інші посадовці.powered by lun.ua