Украли останні документи на дачу Ющенка

Понеділок, 10 вересня 2007, 13:06

Обухівське районне відділення Державної служби земельного кадастру вночі минулого вівторка, 4 вересня, було остаточно пограбоване.

Про це стало відомо в понеділок, 10 вересня, повідомляє "Обком".

За інформацією ресурсу, зловмисники вночі під'їхали до будинку на автомобілі, мотузкою прив'язали до нього ґрати на вікнах держструктури і висмикнули їх.

Після цього вони викрали з держустанови книги реєстрації земельних актів – останнє, що залишилося в районному ДСЗК після нашумілого пограбування, яке відбулося 27 липня цього року.

Як відомо, тоді в приміщення Обухівського районного відділення Державної служби земельного кадастру ввірвалися четверо осіб у масках, але без зброї.

Дві співробітниці ДСЗК, які знаходилися в цей час на робочому місці, не змогли дати відсіч грабіжникам, що викрали всі 11 тисяч державних актів на володіння земельними ділянками в Обухівському районі.

За кілька місяців до того в цьому ж відділенні ДСКЗ був викрадений комп'ютер із усією базою даних, яка містила перелік земельних актів.

Тоді чиновники стверджували, що нічого страшного не відбулося, тому що після викрадення актів залишилися книги, у яких ці акти реєструвалися.

Тобто, як зазначає "Обком", викрадені минулого тижня книги були останніми документами, які залишилися після попередніх двох нальотів.

На території Обухівського району знаходиться відоме селище Козин (Конча-Заспа, Конча-Озерна та ін.), де проживають багато представників української еліти і розташовується державна дача президента.

На території цього ж району розташоване село Безрадичі, де знаходиться особиста дача Віктора Ющенка.powered by lun.ua