Цушко викликає Луценка на "дуель"

Вівторок, 11 вересня 2007, 09:55

Кандидат у народні депутати від Соціалістичної партії, міністр внутрішніх справ Василь Цушко пропонує лідеру блоку НУ-НС Юрію Луценку прийти на теледебати з ним та відповісти на низку питань.

Про це повідомляє прес-служба СПУ.

"Цушко має надію отримати від Юрія Луценка відповіді на питання щодо створення корупційних схем в системі МВC, дати пояснення окремим документам, а також долі 1,62 мільярдів гривень, що зникли під час його перебування на міністерській посаді", - сказано в повідомленні.

"Після того, як пан Луценко зможе відповісти на всі делікатні для нього питання, я готовий дискутувати на тему антикорупційних ініціатив", - заявляє Цушко

Хоча, за його словами, "сама пропозиція створення Національного антикорупційного бюро більш схожа на створення революційних судів-"трійок", які не мають нічого спільного з демократією".

"Хочу звернути увагу Юрія Луценка на те, що саме Антикорупційні бюро – найвідоміші фігуранти політичних та корупційних скандалів в Польщі та Латвії", - заявив міністр.

На його думку, антикорупційна програма НУ-НС ще раз демонструє, що ця політична сила має на меті не боротьбу з корупцією, а саме створення сприятливих умов для її функціонування в Україні.

"Жоден з лідерів НУ-НС не проголосує в сесійній залі ані за підвищення термінів позбавлення волі за корупційні злочини, ані за обов’язковість мешкання за адресою реєстрації", - сказав він.

На думку Цушка, "найбільшою загрозою національній безпеці є створення псевдо-антикорупційного законодавства, яке нав’язується сьогодні НУ-НС і секретаріатом президента", зазначає прес-служба.

На його переконання, такі ініціативи фактично легалізують корупцію в державі та вводять в оману народ України.
powered by lun.ua