Ющенко "не агітував", але рекламував демократичну коаліцію

Субота, 15 вересня 2007, 16:01

Президент Віктор Ющенко закликає громадськість зробити все для того, щоб вибори 30 вересня відбулися.

"Ми з українською громадськістю повинні зробити все для того, щоб вибори 30 вересня відбулися", - підкреслив Ющенко, виступаючи під час зустрічі з жителями райцентру Дрогобич Львівської області.

За словами президента, це вибори не окремих людей до парламенту, а вибори курсу держави на майбутнє. Він закликав жителів Дрогобича не бути байдужими під час виборів.

Ющенко підкреслив необхідність розцінювати його слова не як агітацію за якусь партію, а як заклик до людей реалізувати своє конституційне право голосування.

Президент роз'яснив жителям Дрогобича, чому він розпустив Верховну Раду, а також свої соціальні ініціативи, зокрема про підвищення мінімальної зарплати на більш ніж 500 грн для працівників медицини й освіти.

У той же час він підкреслив, що для того, щоб усі ці плани були втілені в життя, потрібно створити в парламенті демократичну коаліцію. "Тому я прошу вас не помилитися у своєму виборі", - сказав Ющенко.

На мітингу були присутні близько 4 тис. осіб, що тримали переважно прапори і символіку блоку "Наша Україна - Народна самооборона" і Української народної партії.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua