Костенка у Франківську закидали яйцями

Середа, 19 вересня 2007, 10:22

Лідера Української народної партії, кандидата в депутати від блоку "Наша Україна – Народна самооборона" Юрія Костенко в Івано-Франківську у вівторок закидали яйцями.

Як пише газета "Комерсант-Україна", це сталося, коли Костенко вийшов з машини і направився до обласного штабу блоку "НУ-НС", щоб провести прес-конференцію.

Біля обласного штабу НУ-НС незадовго до 11 години зібралося близько 30 молодих людей, які очікували Костенка й тримали в руках ватмани з написами "Зрадник" і "Ганьба".

"Як тільки з припаркованої машини з'явився лідер УНП, у нього відразу ж полетіло з юрби близько п'яти курячих яєць. Одне з них потрапило Юрію Костенку в область стегна", - описує подію кореспондент газети.

"Потерпілий відреагував на це зовсім спокійно. Він підійшов до юрби молодих людей, жоден з яких навіть не спробував утекти, і хвилин п'ять дискутував з ними щодо рішення з'їзду політичної партії УНП приєднатися до мегаблоку "НУНС", - продовжує видання.

Представники пікетників звинуватили голову партії в зраді правої ідеї, а у відповідь він переконував тих, хто зібрався, що зі входженням УНП блок "НУНС" значно "поправіє".

Під час прес-конференції Костенко припустив, що таку зустріч йому організував голова обласної організації УНП, мер міста Калуша Ігор Насалик.

За його словами, саме Насалик попереджав лідера партії, що у випадку його приїзду в Івано-Франківську область його очікує "теплий прийом".

Між тим, заступник Івано-Франківської облорганізації УНП Ярослав Свелеба спростував заяву Костенка.

"Юрій Іванович не розібрався в ситуації. Ні Ігор Степанович Насалик, ні міська, ні обласна організації партії не мають ніякого стосунку до того, що відбулося. Цей інцидент вигідний тільки антипрезидентським силам", - сказав Свелеба.

"Можливо, до цього причетні деякі ультранаціоналістичні сили", - додав він, повідомивши що Навалик зараз перебуває в Києві і, за його припущенням, "зустрінеться з Юрієм Івановичем і непорозуміння буде залагоджене".

Як відомо, Івано-Франківська обласна організація УНП голосувала проти входження УНП у блок НУ-НС, пропонуючи йти на вибори окремим блоком "Правиця".powered by lun.ua