Тимошенко зізналася, що пишається командою Коломойського

Четвер, 20 вересня 2007, 11:34

Перебуваючи у Дніпропетровську, Юлія Тимошенко передала зобов’язання БЮТ перед Українською національною профспілкою футболістів України

За її словами, нова влада повинна знайти компроміс з власниками футбольних клубів і зробити так, щоб вони всі свої мільярди спрямовували на підтримку українських футболістів, а не на легіонерів, розвиваючи закордонні футбольні збірні, повідомляє прес-служба БЮТ.

Тимошенко наголосила, що вона пишається командою "Дніпро", оскільки там майже немає закордонних гравців і там грають українські футболісти.

"Я не вважаю себе бездоганним фахівцем у всіх футбольних проблемах, але ось, наприклад, вчора грає "Шахтар" з командою іншої країни, і уболіваєш за цю команду, яка захищає честь України. В цю хвилину забивають гол. Прізвище того, хто забив гол, точно не закінчується на "ко" і навіть не на "ов". Забивають другий гол, і ти знову пишаєшся своєю українською командою. Але прізвище футболіста, який забив цей гол, можна вимовити хіба що з третього разу", - сказала Тимошенко.

Лідер БЮТ вважає, що це легкий шлях, коли за мільярди, зароблені у тому числі на тіньовій приватизації, купуються футболісти за кордоном.

"Безумовно, я відчувала радість від перемоги "Шахтаря", але радість була б ще більшою, якби цю перемогу здобули українські хлопці", - сказала Тимошенко.

Лідер БЮТ вважає, що українському футболу потрібно йти більш важким шляхом, але виховувати справді українських футболістів, які б могли забивати і в "Реалі", і в "Мілані" та інших знаменитих клубах.

Клуб "Дніпро" вважається підконтрольним Ігорю Коломойському.
powered by lun.ua