Ющенка хочуть бачити президентом тільки після Януковича і Тимошенко

Четвер, 20 вересня 2007, 14:20

Майже третина населення України готова була б проголосувати за нинішнього прем'єра Віктора Януковича на президентських виборах у випадку, якби вони відбулися на наступному тижні.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, якби президентські вибори відбулися на наступному тижні, 30,9% опитаних підтримали б кандидатуру Януковича;

19% - кандидатуру лідера БЮТ Юлії Тимошенко;

15,6% - кандидатуру нинішнього президента Віктора Ющенка.

3,8% опитаних проголосували б за лідера Компартії Петра Симоненка;

3,1% - за лідера Народної партії Володимира Литвина;

1,9% - за лідера Прогресивної соціалістичної партії Наталю Вітренко;

1,5% - за кандидатуру лідера Соцпартії Олександра Мороза. 9,9% опитаних проголосували б проти всіх, а 4,9% не брали би участі у виборах.

Водночас 23,8% респондентів вважають, що краще за інших справився з обов'язками президента з тих осіб, які перебували на цій посаді за час незалежності України, Ющенко.

12,7% - Леонід Кравчук; 10,3% - Леонід Кучма.

Більшість опитаних - 52,6% - не змогли виділити нікого з тих, хто був президентом, як такого, хто найкраще справився зі своїми обов'язками.

Крім того, 31% опитаних вважають, що з тих, хто був прем'єром за роки незалежності України, найкраще справився зі своїми обов'язками нинішній прем'єр Янукович.

21,1% вважають, що краще за інших зі своїми обов'язкам на цій посаді справлялася Тимошенко, 11% - Ющенко, 1,8% - Кучма, 1,8% - Анатолій Кінах, 1,7% - Юрій Єхануров, 1% - Валерій Пустовойтенко, 0,9% - Павло Лазаренко.

Опитування проводилося з 1 по 10 вересня поточного року. Вибірка репрезентує доросле населення України, опитування проводився в 129 населених пунктах, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.powered by lun.ua