У Цушка обіцяють не допустити бійок на виборах

2 перегляди
Вівторок, 25 вересня 2007, 12:40

У МВС заявляють, що не допустять зіткнень у випадку проведення масштабних акцій протесту після позачергових парламентських виборів 30 вересня.

Про це у вівторок в інтерв'ю журналістам заявив заступник міністра внутрішніх справ України Василь Фатхудінов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Будемо діяти як навесні цього року, коли в Києві була досить велика кількість мітингуючих. Нам вдалося тоді не допустити протистояння і зіткнень, так ми будемо діяти і надалі", - сказав заступник міністра.

Він підкреслив, що для забезпечення правопорядку є необхідна кількість співробітників міліції і проведені "усі необхідні розрахунки".

"У разі потреби будемо залучати співробітників міліції з інших регіонів", - додав заступник міністра.

Також Фатхудінов заявив, що в зв'язку з розміщенням наметових містечок міліція здійснює охорону громадського порядку в цих місцях, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

За його словами, міністерство внутрішніх справ не вважає таким, що суперечить законові розміщення наметових містечок прихильників Партії регіонів на Майдані Незалежності і біля будинку Центральної виборчої комісії.

"Кожен громадянин має право висловлювати свої думки, мирно збиратися без зброї, проводити мітинги і демонстрації. Припинення їх діяльності можливе тільки за рішенням суду, такого рішення на даний момент немає", – сказав Фатхутдінов.

При цьому він відзначив, що, навіть якщо таке рішення буде, виконувати його буде не міліція, а органи виконавчої влади.

У трьох місцях розміщення наметів міліція не зафіксувала порушень громадського порядку.

Як повідомлялося, прихильники Партії регіонів 22 вересня встановили наметове містечко на Майдані Незалежності в Києві.

Київміськадміністрація вимагала в Шевченківському районному суді обмежити проведення масових акцій будь-якими політичними силами на Майдані Незалежності з 24 по 30 вересня, але суд прохання не задовільнив.
powered by lun.ua