Богословська все ще хоче довести, що на Тимошенко немає білого місця

Вівторок, 25 вересня 2007, 16:43

"Регіоналка" Інна Богословська має намір подати апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав недостовірною її інформацію щодо лідерів БЮТ.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Богословської, повідомляють Українські новини.

"Задоволення позову в частині моїх оцінних суджень, щонайменше, дивне. Адже закон чітко визначає, що кожна людина має право давати свої оцінки тим чи іншим подіям, людям і фактам. А так це виглядає, начебто суд заперечує це право", - сказала Богословська.

За даними прес-служби, Богословська має намір оскаржити рішення суду, "щоб довести: якщо факти встановлені, то кожен може давати їм свою оцінку".

Зокрема, Богословська має намір оскаржити визнання неправомірними її висловлювань про прагнення Тимошенко до влади "для закриття всього, що було кримінального в її минулому"; про участь у виборах 1996 року "з метою уникнути арешту й кримінальної відповідальності"; про "відверту брехню підступної особи, у біографії якої немає жодного білого місця".

Як відомо, Окружний адміністративний суд Києва визнав недостовірною інформацію Богословської про Тимошенко, Турчинова та інших членів БЮТ.powered by lun.ua