Партія регіонів вже установила, хто куди в'їжджав і виїжджав

1 перегляд
Середа, 26 вересня 2007, 15:46

Партія регіонів має намір оприлюднити на виборчих дільницях інформацію про виборців, що знаходяться за кордоном.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПР, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Ми, як політична структура, обіцяємо вам, що за 2-3 дні до виборів у всіх населених пунктах, на всіх ділянках вивісимо списки людей, що знаходяться за кордоном. Щоб люди в селі чітко бачили, хто сьогодні залишив територію нашої держави", – заявив голова Волинського обласного відділення ПР Анатолій Горбатюк.

Горбатюк також заявив, що ПР має інформацію про тих людей, що виїхали за кордон практично у всіх населених пунктах за останні два роки.

"Ми знаємо, хто куди виїжджав, і чи повернувся він назад, чи ні. По всім цим людям у нас є необхідні дані. Відповідно, ми членам дільничних виборчих комісій, нашим спостерігачам дали конкретне завдання: перевірити чи є ці люди сьогодні на території країни", – сказав Горбатюк.

Він також відзначив, що ПР склала дані списки в серпні і зараз звіряє їх зі списками виборців.

Крім цього, Горбатюк повідомив, що ПР має повну інформацію щодо тих людей, що виїхали для роботи агітаторами, спостерігачами або членами дільничних виборчих комісій у Східну і Південну Україну.

Він також заявив, що ПР має намір відслідковувати, чи будуть ці люди голосувати, чи не прийде з їхніми паспортами голосувати за них хтось інший.

Раніше Партія регіонів повідомила з посиланням на Міністерство внутрішніх справ, у списках виборців значиться близько 3,5 млн. осіб, що постійно знаходяться на заробітках за кордоном.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua