Цушко вже знає про провокації. Він пообіцяв наручники

1 перегляд
Четвер, 27 вересня 2007, 11:43

Міністерство внутрішніх справ має оперативну інформацію про підготовку в чотирьох регіонах провокацій під час парламентських виборів.

Про це в четвер повідомив в.о. міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко, відповідаючи на питання журналістів у Києві.

"У нас є оперативна інформація, що готуються деякі провокації. Ми попередили 4 регіони (керівництво обласних управлінь МВС), у яких, за оперативною інформацією, можуть бути провокації", - сказав Корнієнко.

Він не уточнив, про які регіони йдеться, однак зауважив, що мова йде про створення штучних ситуацій – бійок, знищення бюлетенів, знищення урн з бюлетенями, залякування виборців, підкуп.

Також Корнієнко зазначив, що провокації готують різні політичні сили.

Водночас він висловив сподівання, що органам внутрішніх справ вдасться попередити ці протиправні дії.

У свою чергу, присутній під час спілкування Корнієнка з журналістами міністр внутрішніх справ Василь Цушко заявив, що в середу на селекторній нараді керівництву регіональних управлінь МВС була дана жорстка команда "всіма методами" запобігати будь-яким провокаціям.

Цушко запевнив, що ті, хто намагатиметься робити протиправні дії, "підуть в наручниках, а потім будемо розбиратися".

Також він зазначив, що до регіонів уже виїхали представники центрального апарату МВС, щоб координувати їхню роботу під час виборів.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua