Тимошенко вибила з Ющенка обіцянку про демблок?

1 перегляд
Четвер, 27 вересня 2007, 12:05

Президент Віктор Ющенко заявляє про можливість формування коаліції виключно на базі демократичних сил.

Про це він сказав під час зустрічі з лідером БЮТ Юлією Тимошенко у четвер, повідомляє прес-служба президента.

"Я хотів би сказати, що у нас є тільки один варіант – це формування демократичної коаліції. І велика крапка. Іншої коаліції не буде", – підкреслив Ющенко.

На переконання президента, нині українським демократам "треба домовитися про дуже ефективну і швидку політику для людей" – "щоб громадяни відчули, що ця перемога оплачує всі ті очікування, які у них були".

Останні рік-півтора через відсутність в уряду програми дій країна втратила багато можливостей – починаючи від комунального господарства та енергетики до соціальної сфери, констатував президент.

"Всі розуміють, що тут є багато питань, які треба зробити в союзі. Я готовий ці питання разом обговорювати, брати на себе відповідальність і рухатися вперед", – заявив Ющенко.

Відтак сьогодні, наголосив президент, надзвичайно важливим є дати виборцям чіткий сигнал – демократи готові діяти разом, спільно реалізовуючи національні пріоритети України.

Тимошенко погодилася з главою держави щодо необхідності об'єднання демократичних сил у новому парламенті та зосередження їхньої роботи на покращенні добробуту громадян.

"Я дійсно вважаю, що це найважливіше – коаліція може бути тільки демократична... Переконана, демократичні сили будуть разом мати більшість у парламенті", – сказала лідер БЮТ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua