Мороз скаржиться, що йому влаштували "темну"

Четвер, 27 вересня 2007, 12:51

Голова Верховної Ради п'ятого скликання Олександр Мороз переконаний, що у разі, якщо президент та нинішня опозиція не отримають на дострокових виборах "потрібний їм результат - вони знову підуть на чергові вибори".

Про це Мороз заявив у четвер у ході робочої поїздки до Херсона, повідомляє прес-служба парламенту.

Водночас, він висловив переконаність у тому, що "люди на ці вибори не підуть".

Мороз додав, що нинішня виборча кампанія для діючої коаліції "закінчиться успішно і коаліція залишиться такою ж", як і у парламенті п'ятого скликання.

На доведення своїх слів спікер акцентував, що глава держави у своїх виступах говорить про успішний розвиток України, "він забуває лише сказати, що це відбувається всупереч спротиву опозиції".

Зрештою, підкреслив він, "президента цікавить лише одне – зміна Конституції, яка зробить президента царем", дозволивши йому призначати всі ключові фігури у державі одноособово, у тому числі, керівників силових структур та міністрів.

Мороз також піддав критиці перебирання з боку РНБО на себе "невластивих для цієї структури функцій, зокрема, звільнення міністрів".

Голова парламенту п'ятого скликання закликав учасників зустрічі бути поміркованими на виборах: "Іде боротьба не про ставлення до влади, іде боротьба за доступ до газової труби, за "кришування" ПДВ" тощо".

Мороз також відзначив "намаганнях оточення президента чинити вплив на судову гілку влади": "Так ставиться питання, щоб вибори визнати такими, що не відбулися, якщо їхня не візьме".

Для цього, зауважив спікер, президент зараз "налагоджує свій контроль над судовою системою".

"Зустріч Мороза з мешканцями міста (у драматичному театрі Куліша) проходила у пітьмі, сцена з виступаючим освітлювалася лише свічками та кількома малопотужними світильниками, і світло увімкнули лише за 15 хвилин до закінчення зустрічі", - відзначається у повідомленні.

"За словами працівників театру, світло у приміщенні, де мала проходити зустріч з Морозом, зникло за дві години до її початку. В інших приміщеннях у цей час світло було", - додає прес-служба.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua