Потенційний наступник Путіна написав листи Ющенку і Януковичу

2 перегляди
Четвер, 27 вересня 2007, 14:46

Прем`єр Росії Віктор Зубков виступає за розвиток російсько-української співпраці на принципах рівноправного і взаємовигідного партнерства.

Про це йдеться в листах Зубкова, адресованих президенту України Віктору Ющенку і прем`єру Віктору Януковичу, повідомляє УНІАН.

"Упевнений, що всебічний розвиток російсько-української співпраці на принципах рівноправного і взаємовигідного партнерства сприятиме вирішенню тих великих соціально-економічних завдань, що стоять перед Росією і Україною, підвищенню добробуту двох братських народів", - сказано в листі Зубкова до Ющенка.

У листі до Януковича Зубков зазначає, що повністю поділяє думку прем`єра України про необхідність динамічнішого і послідовнішого розвитку російсько-українських відносин і "подолання всього того, що заважає країнам успішно рухатися вперед".

"Уряд Російської Федерації зі свого боку докладе необхідних зусиль, щоб російсько-українська взаємодія, перш за все в галузі торговельно-економічної співпраці, стала вагомим чинником просування Росії і України шляхом ринкових реформ", - зазначив Зубков у листі до Януковича.

Крім цього, він упевнений, що за наявності доброї волі спільними зусиллями уряди зможуть вивести відносини між Україною і Росією, "які пов’язані між собою нерозривними вузами дружби і добросусідства", на рівень реального стратегічного партнерства.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua