Янукович навчив рятувальників, як розбирати зруйнований будинок

Субота, 13 жовтня 2007, 15:50

Число жертв трагедії в результаті вибуху побутового газу в 10-поверховому будинку в Дніпропетровську зросло до 9 чоловік.

Про це повідомили "Інтерфакс-Україна" в облуправлінні МНС. За даними облуправління, госпіталізовані 25 чоловік, до числа потерпілих потрапили жителі прилеглих двох приватних будинків.

Разом з тим, прем'єр Віктор Янукович на місці трагедії в Дніпропетровську повідомив, що рятувальники виявили двох людей, яких врятувати неможливо, оскільки до них неможливо добратися. "Виявлені двох людей, яких неможливо врятувати", - сказав прем'єр.

Янукович підкреслив, що рятувальники працюють дуже професійно - це кращі люди, які працювали й на землетрусах. Розбір потрібно поводити дуже акуратно, щоб спробувати врятувати людей, відзначив прем'єр.

Він також підтвердив, що однією з основних версій причин трагедії, які розслідуються, є збільшення тиску газу на газорозподільному пункті.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, на місці трагедії працює державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій на чолі з Нестором Шуфричем.

Раніше Шуфрич повідомив, що Кабінет міністрів виділив з резервного фонду 5 млн. грн. для постраждалих жителів зруйнованого будинку.

За словами Шуфрича, основна версія вибуху - різке підвищення тиску газу в газорозподільній мережі. Шуфрич також повідомив, що за фактом вибуху порушена кримінальна справа.

Як повідомлялося, близько 11.00 у суботу вибухом побутового газу практично наполовину був зруйнований 10-поверховий житловий будинок у Дніпропетровську.

powered by lun.ua