Янукович виділив на Дніпропетровськ 94 мільйони

Понеділок, 15 жовтня 2007, 11:33

Уряд виділив додатково 94 мільйони гривень для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 13 жовтня 2007 р. у Дніпропетровську, і надання допомоги потерпілим.

Про це йдеться у Розпорядженні Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2007 року № 870-р, повідомляє прес-служба Кабміну.

Видатки будуть здійснені Міністерством фінансів за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

За словами міністра з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича, цих коштів достатньо, аби придбати для постраждалих нові квартири та компенсувати втрату майна, повідомляє УНІАН.

Міністр зазначив, що вартість квартир визначена у розмірі 1,5 тис. доларів за 1 квадратний метр.

За словами Шуфрича, на спеціальний рахунок, відкритий в Ощадбанку, для постраждалих також надходять кошти від приватних компаній та фізичних осіб.

Як повідомлялося, вибух побутового газу в 10-поверховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській у Дніпропетровську стався 13 жовтня о 10.20. Внаслідок вибуху повністю був зруйнований 3-й під`їзд, інші 3 під`їзди зазнали пошкоджень. В цілому було пошкоджено 10 будинків.

В результаті вибуху загинули 14 осіб, з них двоє дітей. Госпіталізовано 17 осіб, у розшуку за заявами родичів знаходиться 8 осіб (з них 2 дітей).powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!