Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Азаров зобов'язав торгівців погоджувати ціни з владою

Вівторок, 16 жовтня 2007, 10:51

Уряд планує зобов'язати операторів продовольчого ринку за 10 днів повідомляти місцевим органам влади про свої наміри змінити ціни на продовольчі товари.

Про це заявив журналістам перший віце-прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

"У середу уряд розгляне низку заходів, одним із яких буде заявлено принцип декларування ціни. Тобто, якщо ти хочеш підняти ціну вище, ніж на певну кількість відсотків, то ти повинен повідомити про це місцеві органи влади. Це дозволить розібратися з обґрунтованістю зміни ціни і вжити необхідних заходів", – сказав Азаров.

Також перший віце-прем'єр-міністр відзначив, що уряд у середу планує розглянути цілий комплекс заходів, спрямований на стабілізацію ситуації на продовольчому ринку.

За його словами, був проведений детальний аналіз ситуації, за результатами якого можна сказати, що в Україні є достатня пропозиція продуктів харчування, і вона перевищує попит.

"Є всі підстави для того, щоб ті, хто займається торгівлею продуктами харчування, стримували свої апетити і знизили рівень торговельних надбавок і рівень рентабельності", – підкреслив Азаров.

Крім того, він висловив сподівання, що інфляція за підсумками 2007 року не перевищить 11%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування