Семенюк радить готувати літаки приватизаторам з пушком

Вівторок, 16 жовтня 2007, 11:37

Голова Фонду держмайна, член Соцпартії Валентина Семенюк вважає, що в Києві незабаром можуть бути організовані дострокові вибори з метою перерозподілу комунальної власності.

"Не один літак доведеться готувати для тих, кому загрожує відповідальність за незаконно приватизовану останнім часом комунальну власність", - сказала вона у вівторок в ефірі радіо "Ера".

Семенюк упевнена, що "махінації і незаконна приватизація комунальної власності, особливо в Києві, стали можливі через блокування другого етапу політичної реформи".

"Ми, соціалісти, пропонували європейську модель місцевого самоврядування, коли люди самі можуть контролювати місцеву владу і її дії, у тому числі і продаж комунальної власності, що належить усім без винятку городянам", - наголосила голова ФДМ.

Вона нагадала, що запропонований нею закон про право комунальної власності "уже 12 років порошиться під сукном", повідомляє прес-служба СПУ.

Хоча, у випадку його ухвалення, продаж великих комунальних підприємств, як то холдинг "Київміськбуд", був би неможливим без згоди киян, йдеться у повідомленні.

Семенюк також вважає, що продати "Київміськбуд" до нових виборів київської влади не встигнуть.

"Будуть дуже швидко організовані дострокові вибори мера столиці - для того, щоб доділити власність Києва", - упевнена Семенюк.


powered by lun.ua