Кінах поїхав просуватись до СОТ і інтегруватись

1 перегляд
Четвер, 18 жовтня 2007, 10:02

Офіційна делегація України на чолі з міністром економіки Анатолієм Кінахом 18-23 жовтня перебуватиме з офіційним візитом у США.

Як повідомили у прес-службі Міністерства економіки, представники української делегації візьмуть участь у Щорічних зборах керуючих Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні.

Як зазначив Кінах, участь України у щорічних зборах керуючих МВФ та Світового банку сприятиме подальшому економічному зростанню та фінансовій стабілізації країни, прискоренню ринкових перетворень, вступу до СОТ та інтегруванню в ЄС.

Також на його думку, це надасть можливість враховувати світовий досвід у впровадженні заходів для подальшого економічного розвитку України.

Під час візиту української делегації обговорюватимуться також питання соціально-економічного розвитку України, поточний стан проектного портфелю та перспективи співробітництва України зі Світовим банком, про досягнення у співробітництві зі Світовим банком у 2007 році, а також Стратегію партнерства Світового банку з Україною.

До складу української делегації увійшли представники Національного банку України, Міністерства фінансів, Міністерства закордонних справ, Міністерства економіки України та інші.

У рамках офіційного візиту передбачаються зустрічі Кінаха з першим заступником Торговельного представника США Дж. Вероно, із заступником міністра торгівлі США Паділ’я, з виконавчим директором Світового банку Вайфельсом, а також з віце-президентом Світового банку Катсу.

Також представники української делегації візьмуть участь у засіданні Міжнародного валютно-фінансового комітету та у засіданні Комітету розвитку.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua