Ющенко просить нових депутатів поквапитись

1 перегляд
Четвер, 18 жовтня 2007, 14:48

Президент Віктор Ющенко вважає, що перше засідання Верховної Ради шостого скликання має відбутися наприкінці жовтня або у першій декаді листопада.

Про це він заявив журналістам в четвер у Лісабоні після завершення зустрічі з президентом Португальської Республіки Анібалом Каваку Сілвою.

"Я виходжу з того, що сесія парламенту шостого скликання повинна відбутися або наприкінці жовтня, або у першій декаді листопада", - сказав Ющенко.

Президент заявив, що вимагає максимально швидкої динаміки у цьому питанні і що відповідний переговорний процес між політичними силами, які пройшли до парламенту, а також відповідні процедурні питання треба розпочинати "у лічені дні".

Ющенко також наголосив на необхідності співпраці більшості і меншості у новому парламенті, і на тому, що вони мають відчути відповідальність за політичну стабільність.

"Політична стабільність - це є умова номер один цілісності нації, її консолідації та, безумовно, економічного процвітання", - заявив він.

"Ми повинні формат протистояння між ключовими гравцями замінити на формат розуміння", - підкреслив Ющенко, додавши, що під час міжпартійних переговорів він звертав особливу увагу на необхідність вироблення такого режиму співпраці.

Як заявив Ющенко, "опозиція повинна відчути, що вона не другорядна сила" і також має дбати про національні стратегічні пріоритети.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua