Луценко здав кров, сечу і волосся. А Черновецький не прийшов

Вівторок, 23 жовтня 2007, 17:19

Лідер блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" Юрій Луценко здав аналізи для тестування на наркотичну та алкогольну залежність.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Луценко це зробив 19 жовтня, у п’ятницю, за ініціативи телекомпанії "1+1".

Аналізи крові, сечі та волосся були здані у київському Центрі діагностичної медицини "Євролаб". Остаточні результати аналізів будуть готові, за даними клініки, у середу, 24 жовтня.

"Таким чином Юрій Луценко довів, що не боїться публічності навіть у таких питаннях. Оскільки за результатами аналізів, які проводяться у клініці "Євролаб", є можливість отримати дані про вживання алкоголю та наркотиків протягом останніх восьми років", - йдеться в повідомленні .

До речі, подібну перевірку стану здоров’я щорічно проходять співробітники НАТО, відзначає прес-служба "Народної самооборони".

Як відомо, у прямому ефірі "5-го каналу" 17 жовтня Луценко запросив мерів Києва та Харкова здати кров на вживання наркотиків та алкоголю.

Київський міський голова Леонід Черновецький погодився із даною пропозицією, водночас висунувши і власні вимоги.

Запрошений телеканалом "1+1" Черновецький до лабораторії у призначений час не з’явився.

Після отримання результатів аналізів у клініці "Євролаб" Юрій Луценко готовий оприлюднити їх у пресі та в чергове звернутися до київського мера, чи відповідатиме останній за всі звинувачення на адресу лідера блоку "НУ-НС".

powered by lun.ua