Суркіс схилив Ющенка на свій бік

Середа, 24 жовтня 2007, 22:44

Президент Віктор Ющенко наголошує на необхідності вирішення питання реконструкції національного спорткомплексу "Олімпійський" та демонтажу об'єкта, що будувався на прилеглій до нього території.

Про це він заявив на засіданні Координаційної ради з підготовки та проведення фіналу ЄВРО-2012, повідомляє прес-служба президента.

Президент висловив переконання, що НСК "Олімпійський" як спортивний об’єкт загальнонаціональної ваги, що слугуватиме Україні багато років після ЄВРО-2012, потребує відповідного ставлення з боку держави.

"Якщо ми робимо ставку на те, що ця арена має національну перспективу, і ми повинні вдихнути в неї друге життя, то я переконаний – з політичних міркувань ми повинні все зробити, щоб площадка навколо була зачищена", – сказав Ющенко.

"Країна і громадяни міста повинні побачити територію, що прилягає до національного спортивного комплексу, як достойну – без будь-яких забудов", – сказав президент.

На думку Ющенка, це питання має бути врегульоване через діалог між відповідними інвесторами та владою, розробкою компенсаторного механізму тощо.

Президент назвав "стратегічним викликом" для України облаштування в Києві сучасного футбольного стадіону з інфраструктурою, "гідною гостей і учасників ЄВРО-2012".

Як відомо, на знесенні будівлі біля "Олімпійського" наполягав голова ФФУ Григорій Суркіс.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування