Журналістів львівської газети блокують у приймальні мера

П'ятниця, 26 жовтня 2007, 12:01

Входи у приймальню міського голови Львова Андрія Садового, де голодують на знак протесту журналісти міської газети "Ратуша", під прикриттям ремонтних робіт заблоковано.

Про це заявляє прес-служба Громадського форуму Львова.

За інформацією громадського форуму, у приміщення "не пускають як працівників преси, так і громадських діячів, небайдужих людей".

"Це перешкоджання у роботі ЗМІ, що є кримінальним злочином. Журналісти мають право бути присутніми при цих подіях", - наголосив заступник редактора газети "Ратуша" Віктор Чорномський.

Громадський форму Львова заявляє, що обурений таким розвитком подій, і вимагає зупинити "кучмівські методи боротьби зі свободою слова", та негайно допустити журналістів і всіх небайдужих до протестуючих працівників газети "Ратуша".

Перебуваючи у приймальні мера Львова разом із журналістами-протестувальниками, представники Громадського форуму Львова "стали свідками того, як працівники Галицького райвідділу міліції складали протокол про те, що начебто невідомі особи увірвалися до приймальні міського голови".

"І як запросили для цього двох понятих, бомжуватих на вигляд і від котрих сильно несло перегаром. Люди у формі наполягали, щоб присутні журналісти не знімали на камери і взагалі покинули кімнату", - повідомляє форум.

Голодуючий редактор "Ратуші" Микола Савельєв також неодноразово повторював, що до них не пускають представників ЗМІ, сказано в повідомленні.

Громадський форум Львова також зазначає, що має "відео цих моментів".

Як відомо, у четвер журналісти львівської муніципальної газети "Ратуша" оголосили голодування у приймальні міського голови з вимогою виплатити заборгованості по зарплатах за чотири місяці та поновити фінансування видання з бюджету.

powered by lun.ua