СМЕ благословило Коломойського на похід за 40% акцій "1+1"

П'ятниця, 26 жовтня 2007, 12:12

СМЕ видала письмову згоду на реалізацію опціону 40% у каналі "1+1" Бориса Фуксмана і Олександра Роднянського Ігорю Коломойському.

Про це заявила "Телекритиці" виконавчий віце-президент Central European Media Enterprises (СМЕ) Марина Вільямс.

"Позиція СМЕ така, що, якщо був підписаний договір, і якщо опціон цей реалізується, тобто, якщо в пана Коломойського є на це права, то він повинен одержати визначене контрактом. Тиждень назад ми дали свою письмову згоду і заявили про це в пресі", - сказав Вільямс.

У той же час вона спростувала можливість впливу Коломойського на зміну менеджменту каналу "1+1".

"Коломойський є незалежним членом Ради директорів СМЕ. А оперативною діяльністю всіх 20-ти мовних компаній СМЕ займається не Рада директорів, а оперативний менеджмент компанії, президент компанії Майкл Гарін і недавно призначений виконавчий директор Адріан Сарбу. Рішення по менеджменту компаній у всіх країнах, - і Україна не є винятком - приймається оперативним менеджментом СМЕ", - пояснила Вільямс.

За словами Вільямс, - зміни менеджменту на "1+1" не планується.

Вільямс також спростувала, що телеканали "Сіті" і "Кіно" ввійдуть у холдинг "Главред-медіа".

"Мажоритарний пакет каналів "Сіті" і "Кіно" належить компанії СМЕ, і ми плануємо повну інтеграцію каналу "1+1" і малих каналів для повної синергії бізнесу", - сказала вона.

Однак термінів синергії Вільямс не назвала.

Як відомо, раніше один зі співвласників "1+1" Борис Фуксман не виключив нового витка судових процесів навколо телеканалу.

powered by lun.ua