У Черновецького заборонили вигулювати собак у нетверезому стані

П'ятниця, 26 жовтня 2007, 13:24

Київрада затвердила правила утримання кішок і собак на території міста.

Про це сказано в рішенні Київради, повідомляють Українські новини.

Згідно з ним, власник собаки повинен зареєструвати її протягом 30 днів з дня придбання в комунальному підприємстві "Центр ідентифікації тварин".

Реєстрація кішок здійснюється за бажанням.

При реєстрації власникові видається посвідчення й номерний знак тварини у вигляді жетона.

Власник повинен оплачувати комунальні послуги за утримання тварини, які нараховує балансоутримувач будинку.

При цьому власник зобов'язаний виводити собаку у двір тільки на повідку із прикріпленим до нашийника жетоном, а потенційно небезпечних собак - на короткому повідку (до 1,2 метра) і в наморднику.

У зв'язку із цим Київрада установила перелік з 30 порід потенційно небезпечних собак, у числі яких доберман, німецька й кавказька вівчарки, ротвейлер, американський бульдог, англійський мастиф, бультер'єр, аргентинський і німецький доги.

Власник зобов'язаний також прибирати екскременти за своєю твариною в під'їздах і ліфтах, регулювати його приплід, компенсувати ушкодження майна або моральний збиток, завданий твариною громадянам.

Разом з тим Київрада заборонила власникам вигулювати собак, будучи у стані сп'яніння, розводити й використовувати собак для боїв, розводити тварин з патологіями або для одержання м'яса й шкурок, викидати їхні трупи в сміттєві контейнери, ховати в неналежних місцях.

Продаж кішок і собак дозволяється на території їхніх власників, у притулках, розплідниках, на виставках, аукціонах і на спеціально обладнаних торговельних місцях.

Цуценят можна продавати у віці не меншому 2-х місяців, кошенят - не меншому 3-х, а починаючи з 3-місячного віку їх треба щорічно прищеплювати від сказу.

Транспортувати тварин у громадському транспорті можна при наявності посвідчення про їх реєстрацію, дрібних собак і кішок - у спеціальних контейнерах.

Крім того, Київрада визначила, що зони для вигулу тварин повинні бути в пішохідній доступності 400 метрів і займати не менше 30% площі парку або скверу, а майданчики для дресирування - 1,4 або 1,7 тис. кв. метрів.

Власник може вигулювати собаку на прибудинковій території з тильної сторони будинку, якщо відстань до найближчої зони вигулу перевищує норму.

У зонах вигулу дозволяється вигулювати до 10 тварин.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!