Мороз просить не впадати в розпач, йому і так нелегко

П'ятниця, 26 жовтня 2007, 13:43

Однією з причин поразки Соцпартії на дострокових парламентських виборах стало "шельмування партії, її керівництва та особисто" лідера СПУ Олександра Мороза.

Про це заявив лідер Соцпартії Олександр Мороз у своєму привітальному слові з нагоди дня народження партії.

Він відзначив, що керманичам держави дошкуляло намагання соціалістів "децентралізувати владу, віддати її громадам, обраним ними радам, поставити владу під контроль громадськості, запровадити в Україні європейську, а не диктаторську модель управління".

"Саме з цієї причини було розгорнуто шельмування партії, її керівництва, особисто мене. Це було однією з причин неуспіху партії на останніх, авантюрних виборах", - переконаний Мороз.

При цьому, наголошує лідер СПУ, партія зіткнулася "зі зрадництвом, шантажем, масовим підкупом виборців, підтасовками голосів".

"Для багатьох нині наступає пора протверезіння. Для нас же це пора аналізу справ у партії, корекції її діяльності в нових умовах", - говорить Мороз.

"Одне, що не викликає сумніву – партія не відхилиться від головного свого орієнтиру: справедливість, права людей, правда. І нехай начуваються ті, хто стоятиме на шляху до поставлених нами цілей!", - заявляє він.

"Дорогі побратими, вам сьогодні нелегко. Важкі хвилини доводиться переживати і мені. Однак, немає причин впадати в розпач. Правда все одно проб'є собі дорогу до душі більшості людей", - звертається лідер СПУ.

"А ми тому допоможемо. Своєю роботою, небайдужістю, вірою у виправданість наших устремлінь", - додає він.
powered by lun.ua