У Білій Церкві оголосили надзвичайний стан

П'ятниця, 26 жовтня 2007, 17:42

У Білій Церкві Київської області оголошено надзвичайний стан у зв`язку з відсутністю теплозабезпечення в найбільшому житловому масиві, де проживає близько 40 тисяч людей, працюють 10 дитячих садочків і п’ять шкіл.

Про це УНІАН повідомив заступник міського голови Білої Церкви Василь Савчук.

"Опалювання масиву Леваневського забезпечує ТЕЦ, яка є приватною структурою. І тут є проблеми, оскільки ДК "Газ України" хоче укладати договори про поставки газу напряму з ТЕЦ, вважаючи непрозорою існуючу систему укладення договорів з комунальним підприємством "Білоцерківтепломережа", яке у свою чергу постачає ліміт газу на ТЕЦ", - сказав Савчук.

За його словами, решта 70% житлового фонду міста вже підключено до теплозабезпечення.

"Ми провели надзвичайне засідання міської ради у зв`язку з цією ситуацією, запрошували на засідання прокурора міста, вимагали від керівництва ТЕЦ виконати свої зобов`язання, але вони не реагують", – додав заступник міського голови.

Савчук також повідомив, що місцева влада звернулася до Генеральної прокуратури.

"Закон про теплозабезпечення передбачає, що природні монополії, незалежно від форм власності, повинні виконувати свої зобов`язання з надання послуг населенню. Тому зараз потрібно підключати правоохоронні органи. Ми вже звернулися до Генеральної прокуратури України з проханням підключитися до з`ясування причин зриву опалювального сезону", – зазначив він.

powered by lun.ua