Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Янукович боротиметься за коаліцію до кінця

Субота, 27 жовтня 2007, 10:56

Лідер Партії регіонів, прем'єр-міністр Віктор Янукович заявляє, що жодне важливе рішення не буде прийнято в обхід його партії.

"Я хочу, щоб усі розуміли: хоч би яким виявився розклад сил у Верховній Раді, жодне важливе рішення у сфері внутрішньої та зовнішньої політики не буде прийнято в обхід Партії регіонів", — підкреслив він у своїй статті в "Дзеркалі тижня".

"Попри те що результати виборів фактично не змінили розподілу сил у парламенті, партії-переможниці намагаються відмовити в праві формувати коаліцію", — вважає Янукович.

При цьому, за його словами, з "біло-помаранчевого" табору вже "чути голоси тверезомислячих політиків, які усвідомлюють, що очікує країну, якщо парламентська більшість формуватиметься без партії-переможниці".

Янукович заявив, що Партія регіонів зобов’язана до кінця боротися за створення коаліції національної єдності.

"Сьогодні жодна з політичних сил не має права заявити, що вона в стані самостійного об’єднати Україну. Тільки разом, тільки спільно ми зможемо вивести країну на шлях прискореного соціально-економічного розвитку", — констатував він, додавши, що "Партія регіонів готова заради цієї високої мети йти на розумні компроміси за умови, що протилежна сторона проявить таку саму гнучкість".

"Якщо цього не станеться — вся відповідальність за можливі наслідки ляже важким тягарем на біло-помаранчевий альянс і особисто на президента", - застеріг Янукович.


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: