Третьяков хоче, щоб партійною глобалізацією керував Балога

Вівторок, 30 жовтня 2007, 18:06

Переговорний процес щодо створення єдиної партії на базі блоку "Наша Україна – Народна самооборона" має очолити член блоку, глава секретаріату президента Віктор Балога.

Таку думку висловив член блоку "НУ-НС" Олександр Третьяков, повідомляє прес-служба блоку.

"В нинішніх умовах об'єднання демократичних сил в єдину партію, де-факто, витребуване часом та має сприятливий політичний ґрунт для успішної реалізації", - зазначив Третьяков.

"Партійне різнобарв'я ідеологічно споріднених політичних сил вже час вивести під спільний знаменник – "Наша Україна – Народна самооборона", - додав він.

Третьяков не сумнівається в тому, що "рішення йти на вибори під прапором блоку було обдуманим та виваженим кроком кожного з лідерів партій".

"А тому процес об'єднання має стати доказом того, що "НУ-НС" – це не дискусійний клуб, а монолітна політична організація, яка має спільні декларації та наміри, а саме - свобода та рівність у своїх правах наших співгромадян", - зазначив член блоку.

На його переконання, очолити переговорний процес щодо створення ефективно-функціонуючої партії має Балога, "як один із успішних політичних та адміністративних менеджерів".

powered by lun.ua