Балога скаржиться, що якби не він, то Луценко-Кириленко забули б про свої обіцянки

Середа, 31 жовтня 2007, 14:55

Керівник cекретаріату президента Віктор Балога заявляє, що лідери "НУ-НС" підтвердили передвиборчу обіцянку про трансформацію блоку в єдину партію лише після нагадування з боку президентського секретаріату.

Про це повідомляє прес-служба президента з посиланням на слова Балоги.

Водночас Балога висловив сподівання, що ця обставина пояснюється лише активною роботою зі створення коаліції у новому парламенті та формування складу Кабінету Міністрів, а не якимись іншими причинами.

"Зрештою, не важливо, що стало поштовхом до дій. Зараз потрібно підкріпити словесні запевнення практичними кроками. Топ-менеджмент блоку має продемонструвати свою ефективність, насамперед, тим виборцям, які віддали голоси Ну-НС", - сказав він.

Керівник секретаріату також заявив про непорушність позиції президента Віктора Ющенка щодо консолідації демократичних сил.

"Саме його воля до створення на цій платформі міцної, представницької, відповідальної партії і визначає швидкість руху в цьому напрямку партій-учасниць "НУ-НС", - сказав він.

"Нині очевидно, принаймні, одне: гальмувати ще на стартовій лінії не можна", - додав Балога.

Разом із тим він застеріг політичних лідерів від поспіху, який може обернутися проти об’єднавчої ідеї та зашкодити її втіленню.

"Ретельність плюс інтенсивність – такою може бути формула трансформації блоку в єдину партію", – сказав він.

Водночас Балога вказав на важливість активного старту процесу створення єдиної партії, передусім, швидкого створення робочих груп, які підготують необхідні політичні, юридичні та організаційні заходи.


powered by lun.ua