Ющенко пообіцяв армії найбільше за всю історію

Субота, 10 листопада 2007, 13:58

Близько 2-2,5 мільярдів гривень буде передбачено в бюджеті наступного року для забезпечення державного оборонного замовлення.

Про це повідомив президент Віктор Ющенко в суботу під час церемонії складання військової присяги молодим поповненням окремого Новоросійсько-Київського орденоносного полку президента України.

"У наступному році український оборонно-промисловий комплекс зможе виконати державне замовлення на суму близько 4 мільярдів гривень. Очевидно близько 2-2,5 мільярдів гривень ми передбачимо у бюджеті країни для забезпечення фінансування цього контракту", - зазначив він.

За словами Ющенка, мова в першу чергу йде про модернізацію ключових зразків озброєння та військової техніки української армії, повідомляє прес-служба Міноборони.

"У 2008 році передбачено виділити на ці потреби найбільшу суму за всю історію України. Це дасть змогу зробити українське військо більш технологічним", - наголосив президент.

Він також зазначив, що з 1 січня військовослужбовець української армії, який знаходиться на пенсії, отримає значне підвищення пенсійного забезпечення.

За словами Ющенка, починаючи з нового року солдат української армії отримуватиме втричі більше грошове забезпечення, а у більшості військових частин буде запроваджено забезпечення харчуванням через спеціалізовані комерційні установи, що принесе на стіл солдата різноманітну та калорійну їжу.

Ющенко також повідомив, що з 1 січня буде ліквідовано диспропорцію у грошовому забезпеченні військовослужбовців силових структур.
powered by lun.ua