Ющенку не сподобалася машина, яку вони штовхали з Шуфричем

1 перегляд
Субота, 10 листопада 2007, 14:53

Президент Віктор Ющенко вимагає від глави держкомітету лісового господарства Віктора Сівця за 6-8 місяців забезпечити висадження нового лісу на всіх площах, що вигоріли в результаті пожеж у серпні 2007 року в Херсонській області.

"Я вимагаю від глави держлісгоспу, під персональну відповідальність, за 6-8 місяців на всій площі висадити новий ліс, на всій площі - до останнього гектара", - заявив він під час візиту в Херсонську область у суботу, передає "Інтерфакс-Україна".

Він також доручив протягом 10 днів прокуророві області і начальникові міністерства внутрішніх справ відзвітувати перед ним по розслідуванню причин пожеж в області. За словами президента, збиток від пожеж оцінюється в 90 млн.грн.

Ющенко також виступає за збільшення фінансування потреб держлісгоспу і має намір ініціювати внесення відповідних пропозицій для врахування їх у проекті держбюджету на 2008 рік.

Президент повідомив, що в його секретаріаті розробляється національна програма з поліпшення матеріально-технічного забезпечення лісництв. Зокрема, розроблений проект нової пожежної машини для лісництв на базі автомобіля КрАЗ українського виробництва.

Він також відзначив, що в рамках цієї програми передбачається збільшення матеріального забезпечення лісників.

Як повідомлялося, в результаті пожеж у Херсонській області за 4 дні в серпні вигоріло 7,5 тис га лісу, 1/10 усього лісового масиву області.

Сам Ющенко під час однієї з робочих поїздок по регіонах брав участь у ліквідації херсонських пожеж. Тоді він разом з міністром надзвичайних ситуацій Нестором Шуфричем штовхав пожежну машину.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua