Табачник пропонує відкласти Голодомор і УПА на сто років

1 перегляд
131
Субота, 10 листопада 2007, 17:19

Віце-прем'єр Дмитро Табачник виступає за обмеження націоналістичної риторики, яка розколює країну.

У своїй статті в газеті "Кіевскій телеграфъ" він зазначив, що "нав`язлива пропаганда шароварного українізму при президенті Ющенку привела до скорочення числа носіїв української мови і прихильників вступу не тільки в НАТО, а навіть в ЄС".

"І те, і друге, і третє поступово асоціюється у виборців не стільки з політичною програмою, скільки з політичною позначкою: якщо ти хочеш в НАТО, ЄС і говориш українською, то ти за Ющенком. Тепер почав спрацьовувати зворотний принцип: "Якщо ти проти "помаранчевих", то ти не говориш українською, не підтримуєш вступ до НАТО і ЄС", - пояснює віце-прем'єр.

За словами Табачника, суспільство знаходиться на межі, перейшовши яку Україна через кілька років залишить позаду точку повернення і "повалиться в югославський сценарій".

"Перше, що має нас об`єднати, - обмеження націоналістичної риторики, яка розколює країну незалежно від волі самих націоналістів і обслуговуючої ідеологію вчорашнього дня. Друге - це, безперечно, вибір майбутнього для країни. І третє – наше минуле. Тут, безумовно, єдності досягти найважче, оскільки кожен пише свою історію", - переконаний він.

На думку віце-прем`єра, питання, котрі сьогодні розколюють Україну, необхідно залишити майбутнім поколінням для оцінки й аналізу.

"Через сто років історики зможуть куди більш неупереджено судити про роль і місце УПА у Великій Вітчизняній війні, про факт створення в рамках СРСР суверенної Української держави, що стала членом-засновником ООН завдяки Сталіну, про кількість жертв і соціальні та політичні причини голодомору і про інші чутливі сьогодні питання", - вважає Табачник.

УНІАН

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 172.17.1.---Baum..
Ведь сила народа - в единстве, в нем залог успехов, спасение и процветание. Единство - это цель, оно же и средство к достижению цели. Вот в чем смысл, вот к чему нужно стремится. Все остальное - производное, оно придет само собой......................................................
IP: 172.17.1.---Baum..
...да наш это человек, из "козачков"...,
как фанатики-националисты, так и наиболее просвещенные евреи согласны в одном: они видят мир и все, что в нем происходит, исключительно с еврейской точки зрения, с которой все, касающееся "иноземцев", фактически не имеет никакого значения. Это - наследие почти трех тысячелетий специфически еврейского образа мышления; этот кошмар столь крепко запечатлен в их душах и умах, что даже видя ложность этой ереси, они не в состоянии от нее освободиться…
IP: 192.168.0.---Гуцул_з_полонини..
Шановний громадянин Табачник говорить, що кожен пише "свою історію!" Цікаво було б зробити для нього екзамен з історії України (ну хоча б такий, як в 11 кл. ЗОШ), тоді б вся Україна і світ побачили, "чим дихає і кому молиться" віце-прем'єр України з гуманітарних питань, і на які права, пільги і довіру громадянь нашої Держави заслуговує!
IP: 194.44.253.---_Volodymyr_..
Що, Діма, шило з мішка почало вилазити? Боляче в дупу штрикає? Ще не таке штрикне.... і не тільки - в дупу... Адже народ України починає хоч поволі, але прозрівати. Вже БАГАТО людей ЗНАЄ, хто є ІСТИННИМ ОРГАНІЗАТОРОМ ГОЛОДОМОРУ. І не тільки Голодомору, а й усіх буч, які були у світі - революцій, повстань, війн.... Це, Діма ті - кому ти служиш. По-справжньому(а не на понтах -"тіпа гуманітарний віце-прем'єр")!!! Твої справжні хазяї тобі наказали прикрити цю тему -і ти стараєшся. Але кара - прийде!
IP: 195.234.69.---McFun..
Тут сказано столько умных и громких вещей, и каждый хочет показать, что он всё понимает, полностью в курсе дела. А ведь на самом деле это просто кусок мяса для хищников. Пока под небольшой заметкой со словами о голодоморе и УПА будут вести активную дискуссию несколько десятков человек, до тех пор и будут "расколы" и т.д. и т.п. А когда каждый, кого действительно волнует эта тема, обложится книжками по истории и сделает собственный вывод, никаких «расколов» не будет.
Усі коментарі