У Дніпропетровську зведуть скляний аеропорт

Понеділок, 12 листопада 2007, 08:23

У Дніпропетровську збудують міжнародний аеропорт із п’ятьма ресторанами та двома готелями.

Як заявив виконувач обов’язків голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар, будівництво у Дніпропетровську аеропорту, який відповідатиме міжнародним стандартам, стане одним із пріоритетів роботи в регіоні на найближчі роки.

За словами Бондаря, нова скляна будівля аеропорту "Дніпропетровськ" відповідатиме міжнародним стандартам: реконструйована злітно-посадкова смуга зможе одночасно приймати по 12 авіалайнерів, повідомляє Радіо "Свобода".

В облдержадміністрації підрахували, що тільки реконструкція злітно-посадкової смуги обійдеться майже в півмільярда гривень.

Приблизно десяту частину витрат має взяти на себе компанія-власник аеропорту – ВАТ "Дніпроавіа", решту коштів сподіваються отримати з держбюджету.

Уже найближчим часом у Дніпропетровському аеропорту також планують збудувати нову аеродромно-диспетчерську вежу, де працюватимуть фахівці, котрі відповідатимуть безпосередньо за зліт, виведення на маршрут та посадку літаків.

Влітку поблизу аеропорту в Дніпропетровську відкрили сучасний центр керування повітряним рухом, який обслуговує весь схід України. Це дозволило удесятеро збільшити пропускну спроможність повітряного простору над регіоном.

Раніше Кабінет міністрів вніс міжнародний аеропорт Дніпропетровська до переліку 7 стратегічно важливих аеропортів України. Усім їм обіцяна державна фінансова підтримка, починаючи з 2008 року.

* * *

Готуватися до Чемпіонату Європи із футболу 2012 року Дніпропетровську допомагатиме Берн.

Про це домовилися мер Дніпропетровська Іван Куліченко та офіційна делегація швейцарської столиці, яка цими днями відвідала місто, повідомляє "Німецька хвиля".

За словами Куліченка, саме представники Швейцарії можуть надати найціннішу допомогу, адже зараз країна готується до прийому Євро-2008.

Як зазначив директор стадіону "Young Boys" Стефан Нідермайєр, Берн готовий прийняти дніпропетровську делегацію вже в лютому.

Українців цікавлять питання організації транспортної мережі на час змагань, охорона стадіонів та організація безпеки на вулицях міста, питання роботи з фанатами, а також туристичні послуги, які безпосередньо до футболу не відносяться, але якими можуть скористатись гості країни у вільний від перегляду матчів час.
powered by lun.ua