Ющенко: раніше Саакашвілі президентом стане, ніж у нас прем'єр буде

Понеділок, 12 листопада 2007, 10:29

Президент Віктор Ющенко в неформальній бесіді зізнався, що його спроби переконати лідерів блоку "Наша Україна – Народна самооборона" і блоку Юлії Тимошенко у необхідності співпраці з Партією регіонів у Верховній Раді не увінчалися успіхом.

У цьому він зізнався в неформальній бесіді міністру оборони Анатолію Гриценку в суботу, під час церемонії приведення до присяги новобранців, яку частково почув кореспондент "Комерсант-Україна".

Так, говорячи про зовнішню політику і ситуацію в Грузії, президент торкнувся і внутрішньополітичних проблем.

"Із приводу Грузії. Я думаю, що він (Михайло Саакашвілі) президентство одержить швидше, ніж у нас прем'єра (уряд) сформують", - заявив Ющенко (позачергові президентські вибори в Грузії призначені на 5 січня 2008 року).

"А в мене вчора... я... я так розстроївся...", - додав президент. – "Через Юлю?" - запитав Гриценко. – "І через Юлю, і через нашого", - зітхнувши, відповів Ющенко.

Коментуючи хід переговорів щодо співпраці у Верховній Раді, Ющенко зазначив:

"Немає ніякого діалогу, немає! Навіть спроби немає. Просто конфлікт, і все. Одна конфліктність!", - з образою в голосі розповідав глава держави, відзначає журналіст.

Крім того, зазначає видання, президента не влаштовують спікерські амбіції лідера НУ-НС.

"Мені розповіли, як він (Кириленко) заходить у робочий кабінет у Верховній Раді!" - обурився Ющенко.

"Але ви уже визначилися, хто буде главою (Верховної Ради)?" - уточнив міністр оборони.

"Я хотів би визначити це питання, по главі і всьому іншому, за декілька... за один день до голосування в парламенті. Адже зараз приймати рішення – це проблема..." - пояснив президент.

"Ну а для себе? Не приймати рішення (офіційно), а для себе визначитися?", - перепитав Гриценко, але відповідь Ющенка кореспонденту почути не вдалося, оскільки в цей момент співробітники держохорони наполегливо попросили його відійти від колонки.

Як відомо, у п'ятницю, Ющенко зустрівся з лідером БЮТ Юлією Тимошенко і главою політради НУ-НС В'ячеславом Кириленком для обговорення перспективи співробітництва демократичної коаліції з Партією регіонів у Верховній Раді VI скликання.
powered by lun.ua