Азаров поїхав брати останній бастіон

Понеділок, 12 листопада 2007, 10:50

У понеділок у Бішкеку (Киргизія) розпочались переговори української та киргизької делегацій щодо вступу України до Світової організації торгівлі.

Українську делегацію очолює перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров, киргизьку - міністр економіки і фінансів Акилбек Жапаров, повідомляє УНІАН.

За інформацією прес-служби Міністерства фінансів, з українського боку у переговорах також бере участь міністр закордонних справ Арсеній Яценюк.

Під час переговорів будуть розглянуті шляхи врегулювання фінансових претензій Киргизії до України, компромісне рішення щодо антидемпінгових заходів в Україні до електричних ламп походженням з Киргизії, а також інші актуальні питання двосторонніх відносин.

За результатами розгляду цих питань українська сторона пропонує парафувати двосторонній протокол щодо доступу на ринки товарів і послуг - останній для України протокол з країною - членом робочої групи зі вступу до СОТ.

"Мета нашого візиту - зняти усі невирішені питання, забути про непорозуміння і зрештою вийти на новий рівень економічного, культурного, наукового, гуманітарного співробітництва", - наголосив на початку переговорів Азаров.

У програмі візиту також зустріч керівництва української делегації з президентом Киргизії Курманбеком Бакієвим та зустріч міністрів закордонних справ Яценюка і Киргизії Еднана Карабаєва.

Як відомо, у процесі вступу до СОТ Україна завершила переговори і підписала двосторонні протоколи про доступ до ринків товарів і послуг з 49 країнами.powered by lun.ua