У Мороза відмовили Литвину, але не СДПУ(о)?

Понеділок, 12 листопада 2007, 11:58

СПУ не відгукнеться на звернення Народної партії до політичних партій і громадських об'єднань лівоцентристського флангу з закликом разом створити могутній і впливовий лівоцентристський блок.

Про це заявив представник СПУ Степан Бульба в інтерв'ю журналістам, передає прес-служба СПУ.

"Тому що не може бути, щоб інша політична сила, що не є ідеологічно близькою до ідеї демократичного соціалізму, представляла наші інтереси. Це просто неможливо", - заявив він.

За словами Бульби, створення єдиного блоку лівих дійсно потрібно.

Він також повідомив, що на нараді перших секретарів облкомітетів СПУ, що пройшла 9 листопада, обговорювалося це питання, і воно ще раз буде обговорюватися вже на з'їзді партії, що відбудеться 17 листопада.

"Єдність лівих сил необхідна як запорука того, щоб вони були представлені в парламенті. Хоча таки цю проблему так просто не вирішити. Усі вони досить різні по напрямку", - підкреслив він.

При цьому відповісти, які політичні сили в Україні можна назвати дійсно лівими або лівоцентристськими, Бульба не зміг.

На його думку, "усі партії використовують гасла лівих тільки перед виборами, а після відразу ж про них забувають", і "зрозуміло, чому – вони по своїй суті не можуть їх реалізувати на практиці, тому що їхні інтереси не збігаються з інтересами лівої ідеї", вважає політик.powered by lun.ua